• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
loading
ΤΕ19 ΙΟΥ
ΠΕ20 ΙΟΥ
ΠΑ21 ΙΟΥ
ΣΑ22 ΙΟΥ
ΚΥ23 ΙΟΥ
ΔΕ24 ΙΟΥ
ΤΡ25 ΙΟΥ
ΤΕ26 ΙΟΥ
  • 06:00
  • 07:00
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 01:00
  • 02:00
  • 03:00
  • 04:00
  • 05:00
06:00 - 10:00

Νovasports1HD

10:00 - 12:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

12:00 - 13:55

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

13:55 - 16:00

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

16:00 - 16:30

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

16:30 - 17:00

DEUCE

17:00 - 17:30

NOVASPORTS CLASSIC ZONE

17:30 - 19:00

LEGEND STORIES SEASON 3

19:00 - 21:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

21:00 - 22:00

ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ WIMBLEDON

22:00 - 00:00

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

00:00 - 00:30

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

00:30 - 01:00

THE JOURNEY

01:00 - 03:05

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

03:05 - 06:00

Νovasports1HD

Νovasports1HD
06:00 - 10:00

Νovasports2HD

10:00 - 12:00

ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

12:00 - 14:00

ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

14:00 - 16:00

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

16:00 - 18:00

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

18:00 - 18:30

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

18:30 - 19:00

THE JOURNEY

19:00 - 21:00

ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

21:00 - 23:00

ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

23:00 - 01:00

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

01:00 - 01:30

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

01:30 - 02:00

THE JOURNEY

02:00 - 06:00

Νovasports2HD

Νovasports2HD
06:00 - 12:00

Novasports3HD

12:00 - 13:45

EUROLEAGUE

13:45 - 15:45

EUROLEAGUE

15:45 - 17:45

EUROLEAGUE

17:45 - 19:45

EUROLEAGUE

19:45 - 20:45

SAILGP

20:45 - 22:45

EUROLEAGUE

22:45 - 00:45

EUROLEAGUE

00:45 - 06:00

Novasports3HD

Novasports3HD
06:00 - 11:45

Novasports4HD

11:45 - 13:15

ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON

13:15 - 15:00

ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON

15:00 - 17:30

ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON

17:30 - 18:00

WIMBLEDON CLASSIC MATCHES

18:00 - 20:30

ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON

20:30 - 21:00

WIMBLEDON CLASSIC MATCHES

21:00 - 23:30

ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON

23:30 - 00:00

WIMBLEDON CLASSIC MATCHES

00:00 - 06:00

Novasports4HD

Novasports4HD
06:00 - 12:00

Novasports5HD

12:00 - 14:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

14:00 - 16:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

16:00 - 18:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

18:00 - 20:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

20:00 - 22:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

22:00 - 00:00

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

00:00 - 06:00

Novasports5HD

Novasports5HD
06:00 - 22:00

Novasports24HD

ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΛΟΤΤΟ
22:10 - 06:00

Novasports24HD

Novasports24HD
07:35 - 09:20

ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

09:20 - 09:50

ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

09:50 - 11:45

ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ

11:45 - 13:45

VENOM

13:45 - 15:20

THE PERFECT MATCH

15:20 - 17:45

ΤΟ ΟΡΑΜΑ

17:45 - 19:20

MAD FAMILIES

19:20 - 19:55

ACTION ZONE

19:55 - 22:00

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΚΡΙΝ

22:00 - 00:00

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

00:00 - 01:40

UNSANE

01:40 - 03:35

ΚΟΛΕΤ

03:35 - 05:20

ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΥΜΑ

05:20 - 07:00

ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ

ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ
07:20 - 08:20

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

08:20 - 10:30

ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ

10:30 - 12:20

ΘΑ ΚΛΕΨΩ ΤΗ ΝΥΦΗ

12:20 - 13:05

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

13:05 - 14:50

ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

14:50 - 17:05

ΧΑΜΕΝΕΣ ΑΓΑΠΕΣ

17:05 - 17:40

FILMS & STARS

17:40 - 19:35

ΜΕ ΑΓΑΠΗ, ΣΑΪΜΟΝ

19:35 - 21:50

ΑΝΩΝΥΜΟΣ

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
22:15 - 00:05

ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2

00:05 - 01:50

ΚΥΡΙΑ ΧΑΪΝΤ

01:50 - 02:20

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

02:20 - 04:25

DEADPOOL 2

04:25 - 06:25

DEMOLITION MAN

DEMOLITION MAN
06:00 - 19:20

Novacinema3HD

19:20 - 21:00

Η ΦΩΛΙΑ

21:00 - 23:00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ

23:00 - 00:35

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΤΙ ΑΜΝΩΝ

00:35 - 01:30

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

01:30 - 03:00

HOT TEACHER

03:00 - 06:00

Novacinema3HD

Novacinema3HD
06:00 - 18:20

Novacinema4HD

18:20 - 20:10

BOOK CLUB

20:10 - 21:00

BLINDSPOT IV

21:00 - 22:00

BLOOM

22:00 - 23:00

L.A.'S FINEST

23:00 - 00:00

L.A.'S FINEST

00:00 - 01:05

THE DEUCE II

01:05 - 01:55

THE SON II

01:55 - 03:00

BIG LITTLE LIES II

03:00 - 03:50

L.A.'S FINEST

03:50 - 04:45

L.A.'S FINEST

04:45 - 06:00

Novacinema4HD

Novacinema4HD
06:45 - 08:30

ΛΕΣΧΗ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

08:30 - 09:05

FITNESS TIME

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:20 - 10:15

THE ELLEN DEGENERES SHOW

10:15 - 11:50

LOVE LOCKS

11:50 - 13:15

MATERNAL SECRETS

13:15 - 14:55

ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΜΑΣ ΚΡΑΟΥΝ

14:55 - 16:35

Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

16:35 - 17:25

THE GOOD DOCTOR II

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
17:45 - 19:30

DOC HOLLYWOOD

19:30 - 20:00

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

20:00 - 21:00

THE ELLEN DEGENERES SHOW

21:00 - 22:30

LOVE AT THE SHORE

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
22:45 - 23:40

THE GOOD DOCTOR II

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
00:00 - 00:55

THE ELLEN DEGENERES SHOW

00:55 - 02:35

ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΤΩΝ 50

02:35 - 06:50

NovalifεHD

NovalifεHD
06:00 - 22:00

NovaRockHD

22:00 - 23:40

PINK FLOYD: THE WALL

23:40 - 02:00

THE ROSE

02:00 - 06:00

NovaRockHD

NovaRockHD
06:00 - 06:45

GREY'S ANATOMY 10

06:45 - 07:25

PROJECT RUNWAY 13

NEW GIRL 6
NEW GIRL 6
08:05 - 08:50

CHICAGO MED 4

08:50 - 09:35

SCANDAL 6

09:35 - 10:20

GREY'S ANATOMY 10

10:20 - 11:05

JAMIE & JIMMY'S FOOD FIGHT CLUB 7

11:05 - 11:50

BONES 10

11:50 - 12:35

BONES 10

NEW GIRL 6
NEW GIRL 6
13:20 - 14:00

CHICAGO MED 4

14:00 - 14:45

STATION 19 2

14:45 - 15:15

JAMIE'S QUICK & EASY FOOD 2

JAMIE'S QUICK & EASY FOOD 2
15:40 - 16:25

SCANDAL 7

16:25 - 17:10

GREY'S ANATOMY 10

17:10 - 18:00

BONES 11

18:00 - 18:45

BONES 11

18:45 - 19:25

MASTERCHEF 9

NEW GIRL 6
NEW GIRL 6
20:15 - 21:00

CHICAGO MED 4

21:00 - 21:50

STATION 19 2

21:50 - 22:35

MASTERCHEF 9

MODERN FAMILY 10
SINGLE PARENTS
23:25 - 00:10

CHICAGO MED 4

00:10 - 00:55

STATION 19 2

00:55 - 01:40

MASTERCHEF 9

01:40 - 02:20

BONES 11

02:20 - 03:05

BONES 11

03:05 - 03:40

YOU'RE THE WORST 5

03:40 - 04:30

JAMIE'S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS

04:30 - 05:10

SCANDAL 7

05:10 - 06:00

PROJECT RUNWAY 17

PROJECT RUNWAY 17
06:00 - 06:45

CRIMINAL MINDS 13

06:45 - 07:30

ELEMENTARY 6

GHOSTED
THE SIMPSONS 24
08:15 - 09:00

SUITS 8

HOW I MET YOUR MOTHER 4
HOW I MET YOUR MOTHER 4
FRIENDS 3
FRIENDS 3
10:30 - 11:15

CHICAGO P.D.

GHOSTED
THE SIMPSONS 24
11:55 - 12:40

ELEMENTARY 6

12:40 - 13:25

THE GIFTED

13:25 - 14:10

SUITS 8

HOW I MET YOUR MOTHER 4
HOW I MET YOUR MOTHER 4
FRIENDS 3
FRIENDS 3
15:40 - 16:25

CHICAGO P.D.

16:25 - 17:10

9-1-1

GHOSTED
THE SIMPSONS 24
17:55 - 18:40

THE GIFTED

18:40 - 19:25

SUITS 8

HOW I MET YOUR MOTHER 4
HOW I MET YOUR MOTHER 4
FRIENDS 3
FRIENDS 3
21:00 - 21:50

CHICAGO P.D.

21:50 - 22:35

CRIMINAL MINDS 14

22:35 - 23:20

MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6

23:20 - 00:15

DEEP STATE 2

00:15 - 01:00

CRIMINAL MINDS 14

01:00 - 01:45

CHICAGO P.D.

01:45 - 02:35

OUTCAST 2

02:35 - 03:15

THE GIFTED

03:15 - 04:00

ELEMENTARY 6

04:00 - 04:40

CRIMINAL MINDS 14

04:40 - 05:35

OUTCAST 2

05:35 - 06:00

FRIENDS 3

FRIENDS 3
MARVEL'S SPIDER-MAN
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 - 08:50

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ

ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
MARVEL'S SPIDER-MAN
ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:00 - 17:31

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ

ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29 - 19:00

ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

19:00 - 19:50

ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 - 22:29

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ

22:29 - 23:00

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ

ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΜΠΟΪΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
ΜΠΟΪΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΜΠΟΪΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
ΜΠΟΪΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 - 05:29

ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

05:29 - 06:00

ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
MIGHTY MIKE
BUNNICULA
PAT THE DOG
THE TOM AND JERRY SHOW
TAFFY
MIGHTY MIKE
GRIZZY & THE LEMMINGS
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
THE TOM AND JERRY SHOW
TAFFY
BUNNICULA
ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
PAT THE DOG
MIGHTY MIKE
GRIZZY & THE LEMMINGS
TAFFY
BUNNICULA
12:55 - 13:35

THE TOM AND JERRY SHOW

THE HAPPOS FAMILY
PAT THE DOG
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
TAFFY
THE TOM AND JERRY SHOW
GRIZZY & THE LEMMINGS
MIGHTY MIKE
Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
THE HAPPOS FAMILY
THE TOM AND JERRY SHOW
TAFFY
ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
PAT THE DOG
THE HAPPOS FAMILY
THE TOM AND JERRY SHOW
MIGHTY MIKE
GRIZZY & THE LEMMINGS
TAFFY
THE TOM AND JERRY SHOW
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
PAT THE DOG
MIGHTY MIKE
GRIZZY & THE LEMMINGS
TAFFY
ODDBODS
Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25 - 00:10

NEW LOONEY TUNES

PAT THE DOG
Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
BUNNICULA
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
WACKY RACES
03:35 - 04:20

THE TOM AND JERRY SHOW

ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
PAT THE DOG
ODDBODS
GRIZZY & THE LEMMINGS
Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
ΤΖΕΣΙ
ΤΖΕΣΙ
ΤΖΕΣΙ
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
08:30 - 09:55

ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΤΖΕΪΜΙ

ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
H ΚΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
H ΚΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
LOLIROCK
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 - 05:25

ΒΙΟΛΕΤΑ

Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 - 06:30

DRAKE AND JOSH

06:30 - 07:00

DRAKE AND JOSH

07:00 - 07:30

BUBBLE GUPPIES

07:30 - 08:00

TEAM UMIZOOMI

08:00 - 08:30

ZACK AND QUACK

08:30 - 09:00

ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

09:00 - 09:30

ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

09:30 - 10:00

EVERYTHING'S ROSIE

10:00 - 10:30

Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

10:30 - 11:00

PAW PATROL

11:00 - 11:30

ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

11:30 - 12:00

RUSTY RIVETS

12:00 - 12:30

KUU KUU HARAJUKU

12:30 - 13:00

DANNY PHANTOM

13:00 - 13:30

ΑΒΑΤΑΡ

13:30 - 14:00

Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

14:00 - 14:30

ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

14:30 - 15:00

WINX

15:00 - 15:30

MAGGIE & BIANCA

15:30 - 16:00

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

16:00 - 16:30

REGAL ACADEMY

16:30 - 17:00

KUNG FU PANDA

17:00 - 17:30

ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

17:30 - 18:00

PAW PATROL

18:00 - 18:30

Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 - 19:00

ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

19:00 - 19:30

SUNNY DAY

19:30 - 20:00

Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 - 20:30

ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

20:30 - 21:00

MYSTICONS

21:00 - 21:30

NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

21:30 - 22:00

ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

22:00 - 22:30

THE LOUD HOUSE

22:30 - 23:00

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ

23:00 - 23:30

ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

23:30 - 00:00

HUNTER STREET

00:00 - 00:30

ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

00:30 - 01:00

ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
THE THUNDERMANS
THE THUNDERMANS
ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
VICTORIOUS
VICTORIOUS
BIG TIME RUSH
BIG TIME RUSH
TRUE JACKSON
05:35 - 06:00

TRUE JACKSON

TRUE JACKSON
06:00 - 07:00

ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12

07:00 - 07:30

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

07:30 - 08:00

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

08:00 - 08:30

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

08:30 - 09:00

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99

09:00 - 10:00

Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 8

10:00 - 11:00

ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ

11:00 - 11:30

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

11:30 - 12:00

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

12:00 - 12:30

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

12:30 - 13:00

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99

13:00 - 13:30

Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5

13:30 - 14:00

Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5

14:00 - 15:00

Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 12

15:00 - 16:00

Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής

16:00 - 16:30

ΧΡΥΣΩΡΥΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

16:30 - 17:00

ΧΡΥΣΩΡΥΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

17:00 - 18:00

ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12

18:00 - 19:00

Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 2

19:00 - 19:30

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

19:30 - 20:00

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

20:00 - 20:30

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 93

20:30 - 21:00

Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100

21:00 - 22:00

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8

22:00 - 23:00

ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15

23:00 - 00:00

ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ - ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ

00:00 - 00:30

Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5

00:30 - 01:00

Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5

01:00 - 02:00

ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12

02:00 - 03:00

Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 12

03:00 - 04:00

Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής

04:00 - 04:30

ΧΡΥΣΩΡΥΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

04:30 - 05:00

ΧΡΥΣΩΡΥΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

05:00 - 06:00

Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 2

Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 2
06:00 - 07:00

ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 8

07:00 - 08:00

ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 7

08:00 - 08:30

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6

08:30 - 09:00

ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 16

09:00 - 09:30

ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 8

09:30 - 10:00

ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 4

10:00 - 10:30

ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 4

10:30 - 11:00

Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα

11:00 - 12:00

Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 12

12:00 - 13:00

FAST N' LOUD 4

13:00 - 14:00

ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12

14:00 - 15:00

FAST N' LOUD 4

15:00 - 16:00

FAST N' LOUD 4

16:00 - 17:00

FAST N' LOUD 4

17:00 - 18:00

ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5

18:00 - 18:30

ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2

18:30 - 19:00

ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2

19:00 - 19:30

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 13

19:30 - 20:00

ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 7

20:00 - 21:00

ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2

21:00 - 22:00

ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ

22:00 - 23:00

ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΙΖΕΛ 2

23:00 - 00:00

ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 5

00:00 - 01:00

ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3

01:00 - 02:00

ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 3

02:00 - 03:00

ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 2

03:00 - 04:00

ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ

04:00 - 05:00

ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΙΖΕΛ 2

05:00 - 06:00

ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11

ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
RSPCA: ON THE FRONTLINE
RSPCA: ON THE FRONTLINE
07:25 - 08:15

ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ

08:15 - 09:10

ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ

09:10 - 10:05

ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ

10:05 - 11:00

ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ

11:00 - 11:55

ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ

11:55 - 12:50

ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ

12:50 - 13:45

ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

13:45 - 14:40

ΦΟΥΚΟΥΣΙΜΑ: ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

14:40 - 15:35

THE ZOO

15:35 - 16:30

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ

16:30 - 17:25

ΠΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΛΑΣΚΑ

17:25 - 18:20

Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

18:20 - 19:15

ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

19:15 - 20:10

ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ

20:10 - 21:05

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ

21:05 - 22:00

Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

22:00 - 22:55

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ

22:55 - 23:50

ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ

23:50 - 00:45

ΗΡΩΕΣ ΖΩΩΝ

00:45 - 01:40

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ

01:40 - 02:35

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ

02:35 - 03:25

ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

03:25 - 04:15

ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ

04:15 - 05:00

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ

05:00 - 05:50

Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
'ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ' ΑΞΙΑΣ
06:45 - 07:30

ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ

07:30 - 08:20

Σ. Χόκινγκ: Επιστήμη του Μέλλοντος

08:20 - 09:05

SUPERCAR MEGABUILD

09:05 - 09:50

ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12

09:50 - 10:35

DEAD END EXPRESS

10:35 - 11:25

Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2

'ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ' ΑΞΙΑΣ
'ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ' ΑΞΙΑΣ
12:10 - 12:55

ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ

12:55 - 13:45

Σ. Χόκινγκ: Επιστήμη του Μέλλοντος

13:45 - 14:30

SUPERCAR MEGABUILD

14:30 - 15:20

ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12

ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
16:05 - 16:55

ΟΙ ΠΙΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

16:55 - 17:45

YEAR MILLION

17:45 - 18:35

Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2

18:35 - 19:25

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΝ 80S

ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5
ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5
20:10 - 21:00

ICE ROAD RESCUE

21:00 - 21:50

Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική

21:50 - 22:35

EXPLORER 3

22:35 - 23:25

ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6

23:25 - 00:10

ICE ROAD RESCUE

00:10 - 00:55

Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική

00:55 - 01:45

EXPLORER 3

01:45 - 02:30

ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6

02:30 - 03:15

Σ. Χόκινγκ: Επιστήμη του Μέλλοντος

03:15 - 04:05

SUPERCAR MEGABUILD

04:05 - 04:55

ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12

04:55 - 05:45

DEAD END EXPRESS

'ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ' ΑΞΙΑΣ
06:10 - 07:00

ΖΩΑ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ

Ο ΑΓΡΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
Ο ΑΓΡΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
07:50 - 08:35

Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ YUKON 4

08:35 - 09:25

Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

09:25 - 10:15

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΑΓΟΣ

10:15 - 11:00

Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 7

11:00 - 11:50

Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ YUKON 4

11:50 - 12:35

Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

12:35 - 13:25

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΑΓΟΣ

13:25 - 14:15

ΖΩΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΡΕΚΟΡ

14:15 - 15:00

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ

15:00 - 15:50

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ

15:50 - 16:40

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ

16:40 - 17:25

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ

17:25 - 18:10

Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 7

18:10 - 19:00

ANIMAL FIGHT CLUB 5

19:00 - 19:50

ΘΡΥΛΙΚΗ ΨΑΡΙΑ

19:50 - 20:35

Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΤΙΓΡΗΣ

20:35 - 21:25

ΖΩΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΡΕΚΟΡ

21:25 - 22:15

ΘΡΥΛΙΚΗ ΨΑΡΙΑ

22:15 - 23:05

Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 7

23:05 - 23:50

Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ YUKON 4

23:50 - 00:40

ANIMAL FIGHT CLUB 5

00:40 - 01:25

ΘΡΥΛΙΚΗ ΨΑΡΙΑ

01:25 - 02:15

ΖΩΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΡΕΚΟΡ

02:15 - 03:05

Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

03:05 - 03:50

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΑΓΟΣ

03:50 - 04:40

ΘΡΥΛΙΚΗ ΨΑΡΙΑ

04:40 - 05:25

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ

05:25 - 06:10

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ

ΤΟΛΜΗΡΑ ΜΩΡΑ ΖΩΑ
HACKING THE SYSTEM
HACKING THE SYSTEM
HACKING THE SYSTEM
HACKING THE SYSTEM
08:05 - 08:45

ICE ROAD RESCUE

08:45 - 09:35

Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2

09:35 - 10:20

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2

10:20 - 11:05

ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ

11:05 - 11:50

Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα

11:50 - 12:35

Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα

12:35 - 13:25

Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2

13:25 - 14:05

ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

14:05 - 14:55

ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ

14:55 - 15:40

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2

15:40 - 16:25

Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα

16:25 - 17:10

Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα

17:10 - 17:50

ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

17:50 - 18:40

Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2

18:40 - 19:25

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2

19:25 - 20:10

ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ

20:10 - 21:00

Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2

21:00 - 21:45

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ

21:45 - 22:30

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ

22:30 - 23:15

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2

23:15 - 23:55

ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

23:55 - 00:40

ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ - ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ

00:40 - 01:25

ICE ROAD RESCUE

01:25 - 02:10

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ

02:10 - 02:55

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ

02:55 - 03:40

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2

03:40 - 04:25

ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ

04:25 - 05:05

ICE ROAD RESCUE

05:05 - 05:50

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 - 07:45

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:10 - 09:00

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

09:00 - 09:55

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

09:55 - 10:55

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

10:55 - 11:25

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 - 12:20

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ

12:20 - 12:50

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ

12:50 - 13:45

Εξωγήινοι της Αρχαιότητας: Αποδείξεις

13:45 - 14:15

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ

14:15 - 14:45

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ

14:45 - 15:15

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 - 16:10

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ

16:10 - 17:10

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

17:10 - 18:05

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

18:05 - 19:05

Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ Β' ΠΠ

19:05 - 20:00

Εξωγήινοι της Αρχαιότητας: Αποδείξεις

20:00 - 21:00

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

21:00 - 21:30

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ

21:30 - 22:00

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ

22:00 - 23:00

ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ

23:00 - 00:00

Εξωγήινοι της Αρχαιότητας: Αποδείξεις

00:00 - 00:30

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 - 01:50

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

01:50 - 02:20

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 - 03:35

ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

03:35 - 04:20

Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ Β' ΠΠ

04:20 - 05:05

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

05:05 - 05:50

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
CAKE BOSS
CAKE BOSS
07:00 - 07:45

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ

07:45 - 08:30

ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5

08:30 - 09:15

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ

CAKE BOSS
CAKE BOSS
10:00 - 10:45

ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

10:45 - 11:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ

11:30 - 12:15

ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5

12:15 - 13:00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ

13:00 - 13:45

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ

CAKE BOSS
CAKE BOSS
14:30 - 15:15

ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

15:15 - 16:00

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ

16:00 - 16:45

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ

16:45 - 17:30

ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5

17:30 - 18:15

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ

CAKE BOSS
CAKE BOSS
19:00 - 19:45

ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

19:45 - 20:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ

20:30 - 21:15

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ

21:15 - 22:00

ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5

22:00 - 22:45

Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4

22:45 - 23:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ

CAKE BOSS
CAKE BOSS
00:15 - 01:00

ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ

01:00 - 01:45

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ

01:45 - 02:30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ

02:30 - 03:15

ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5

03:15 - 04:00

ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ

04:00 - 04:45

Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4

04:45 - 05:30

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ

05:30 - 06:15

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
06:00 - 07:00

NRL TRY TIME 2019

MLB HIGHLIGHTS 2019
DREAM TEAM TV 2019 SERIES
07:40 - 08:30

NHL TONIGHT 2018-2019

08:30 - 10:05

2019 PGA EUROPRO TOUR

MLB HIGHLIGHTS 2019
10:15 - 11:00

BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE

11:00 - 11:55

SAILING WORLD CUP

11:55 - 12:45

NHL TONIGHT 2018-2019

12:45 - 13:35

WATERSPORTS WORLD 2019

13:35 - 14:30

NRL TRY TIME 2019

14:30 - 16:05

2019 PGA EUROPRO TOUR

DREAM TEAM TV 2019 SERIES
16:30 - 17:20

WATERSPORTS WORLD 2019

17:20 - 18:15

NRL TRY TIME 2019

18:15 - 18:45

GEARING UP 2019

SPORT CONFIDENTIAL 2019
19:10 - 20:00

NHL TONIGHT 2018-2019

20:00 - 23:00

NY YANKEES - TAMPA BAY RAYS

23:00 - 23:30

GEARING UP 2019

23:30 - 00:00

SPORT CONFIDENTIAL 2019

00:00 - 00:30

MLB'S BEST 2019

00:30 - 01:20

NHL TONIGHT 2018-2019

01:20 - 02:15

NRL TRY TIME 2019

02:15 - 03:00

BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE

03:00 - 05:30

NY YANKEES - TAMPA BAY RAYS

MLB'S BEST 2019
WATERSPORTS WORLD 2019
06:00 - 07:00

CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE

07:00 - 08:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

08:00 - 09:00

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

09:00 - 09:30

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS

09:30 - 10:00

FORMULA E

10:00 - 11:00

CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE

11:00 - 12:00

ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

12:00 - 13:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

13:00 - 14:00

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

14:00 - 14:30

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS

14:30 - 15:30

CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE

15:30 - 17:45

Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας

17:45 - 18:45

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
18:50 - 21:00

ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΝΕΑ
FORMULA E
21:30 - 22:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

22:00 - 23:00

Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας

23:00 - 23:30

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS

23:30 - 00:30

ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΝΕΑ
00:45 - 01:30

Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας

01:30 - 02:30

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

02:30 - 03:00

FORMULA E

03:00 - 04:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

04:00 - 05:00

Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας

05:00 - 06:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
06:00 - 07:00

CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE

07:00 - 08:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

08:00 - 09:00

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

09:00 - 09:30

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS

09:30 - 10:00

FORMULA E

10:00 - 11:00

CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE

11:00 - 12:00

ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

12:00 - 13:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

13:00 - 14:00

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

14:00 - 14:30

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS

14:30 - 15:30

CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE

15:30 - 17:45

Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας

17:45 - 18:45

Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
18:50 - 21:00

ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΝΕΑ
FORMULA E
21:30 - 22:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ