• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΠΑ20 ΣΕΠ
ΣΑ21 ΣΕΠ
ΚΥ22 ΣΕΠ
ΔΕ23 ΣΕΠ
ΤΡ24 ΣΕΠ
ΤΕ25 ΣΕΠ
ΠΕ26 ΣΕΠ
ΠΑ27 ΣΕΠ
loading
06:00 - 09:45
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
17:00 - 19:05
TIMELINE
ΑΕΚ - Ανασκόπηση 1997/98
20:00 - 20:30
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
02:00 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 10:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
23:45 - 00:15
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
02:15 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
12:00 - 14:00
EUROLEAGUE
Ολυμπιακός - Νταρουσάφακα (M)
14:00 - 16:00
EUROLEAGUE
Παναθηναϊκός - Μπουντούτσνοστ (M)
06:00 - 13:35
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
14:30 - 19:30
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
19:30 - 20:15 L
LIVE NOW
Συνέντευξη Αρη (Z)
20:15 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:00 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
07:40 - 09:25
THE TOURIST
Αστυνομική ταινία δράσης
22:00 - 00:05
55 STEPS
Αληθινή ιστορία
16:10 - 18:05
WILDLIFE
Κοινωνική ταινία
20:05 - 21:00
BLINDSPOT IV
Αστυνομική σειρά - Eπεισόδιο 13
21:00 - 22:00
COUNTERPART II
Σειρά - Θρίλερ επ. φαντασίας - Επεισ. 5
10:30 - 12:20
AMORE MIO
Αισθηματική κωμωδία
15:10 - 15:50
MARRY ME
Ρομαντική κομεντί - Σειρά - Επεισόδιο 1
19:20 - 20:00
MARRY ME
Ρομαντική κομεντί - Σειρά - Επεισόδιο 2
21:00 - 23:25
INCEPTION
Περιπέτεια επ. φαντασίας
04:10 - 05:50
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 05:50
07:30 - 07:50
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
07:50 - 08:15
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
08:15 - 09:00
STATION 19
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
09:00 - 09:45
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 3
09:45 - 10:05
THE MICK 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 10
10:05 - 10:25
THE MICK 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 11
12:35 - 13:00
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
13:00 - 13:20
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
13:20 - 14:05
STATION 19
Δραματική Σειρά - Επεισ. 8
15:30 - 16:15
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
16:15 - 16:40
THE MICK 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 12
16:40 - 17:05
THE MICK 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 13
19:25 - 19:50
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
19:50 - 20:15
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 6
20:15 - 21:00
STATION 19
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
23:30 - 00:15
STATION 19
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
04:20 - 05:05
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
06:45 - 07:35
24: LEGACY
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
09:45 - 10:05
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 15
10:05 - 10:30
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 16
11:55 - 12:40
24: LEGACY
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
14:50 - 15:15
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 17
15:15 - 15:35
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 18
16:40 - 17:15
EPISODES 5
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
20:15 - 20:40
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 19
20:40 - 21:05
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
22:15 - 22:45
EPISODES 5
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
22:45 - 23:30
SNOWFALL 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
00:45 - 01:15
EPISODES 5
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
03:25 - 04:10
24: LEGACY
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
04:10 - 04:55
SNOWFALL 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
05:15 - 05:35
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 19
05:35 - 06:00
FRIENDS 8
Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
09:10 - 09:30
MR MAGOO
Παιδική σειρά
09:55 - 10:10
ODDBODS
Κινούμενα σχέδια
11:25 - 11:45
TAFFY
Παιδική σειρά
13:40 - 14:00
MR MAGOO
Παιδική σειρά
15:30 - 16:15
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
17:05 - 17:30
MR MAGOO
Παιδική σειρά
18:10 - 18:55
TAFFY
Παιδική σειρά
22:20 - 22:40
MR MAGOO
Παιδική σειρά
01:40 - 02:25
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
05:00 - 05:45
ODDBODS
Κινούμενα σχέδια
08:35 - 09:00
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 18
09:00 - 09:25
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 26
21:10 - 21:35
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 65
21:35 - 22:00
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 60
22:50 - 23:10
LOLIROCK
Παιδική σειρά - Επ. 38
14:30 - 15:00
WINX
Παιδική σειρά
19:00 - 19:30
TOP WING
Παιδική σειρά
20:30 - 21:00
GORMITI
Παιδική σειρά
18:55 - 19:20
BRAIN GAMES 3
Επανεκπαιδεύστε το Μυαλό σας
09:00 - 09:55
BATTLE 360
Τα Σαγόνια του Εχθρού
17:10 - 18:05
BATTLE 360
Εκδίκηση στο Μιντγουέι
21:00 - 22:00
BATTLE 360
Αιματηρή Σάντα Κρουζ
02:45 - 03:35
BATTLE 360
Αιματηρή Σάντα Κρουζ
06:15 - 06:40
CAKE BOSS
Σνούκι, Σούπερ Αντονι και Πλοίο
09:15 - 09:40
CAKE BOSS
Σνούκι, Σούπερ Αντονι και Πλοίο
13:45 - 14:10
CAKE BOSS
Σνούκι, Σούπερ Αντονι και Πλοίο
18:15 - 18:40
CAKE BOSS
Τρελή Τούρτα Σοκολάτα
18:40 - 19:00
CAKE BOSS
Τοιχογραφίες, σιντριβάνια, οικογένεια
23:30 - 23:55
CAKE BOSS
Τρελή Τούρτα Σοκολάτα
23:55 - 00:15
CAKE BOSS
Τοιχογραφίες, σιντριβάνια, οικογένεια
22:55 - 23:00
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
00:30 - 00:35
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
15:00 - 16:00
ΝΑΤ & ΛΙΒ
Πουθενά δεν είναι σαν στο σπίτι
20:00 - 21:00
ΝΑΤ & ΛΙΒ
Λευκές τρίχες, μαύρες σκέψεις
06:00 - 07:00
US TOP
Μουσικό μαγκαζίνο (Ε)
11:00 - 12:00
EURO TOP
Μουσικό μαγκαζίνο
17:00 - 19:00
OK
Ψυχαγωγική εκπομπή
19:00 - 19:30
COOL.E.R.
Μουσικό μαγκαζίνο
19:30 - 20:00
COOL.E.R.
Μουσικό μαγκαζίνο
22:00 - 00:00
DANCE ZONE
Μουσικό μαγκαζίνο
06:00 - 07:00
LOVEMIX
Μουσικό πρόγραμμα
14:00 - 15:00
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
16:00 - 17:00
LOVEMIX
Μουσικό πρόγραμμα
18:30 - 19:30
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
01:00 - 03:00
LATE SHOW
Μουσικό πρόγραμμα
09:00 - 09:30
FRIENDZONE 2
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 11
09:30 - 10:00
FRIENDZONE 2
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 12
17:00 - 18:00
POPSTARS
Μουσικό μαγκαζίνο
13:00 - 15:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
16:00 - 19:00
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
20:00 - 21:00
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
00:00 - 00:50
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
01:00 - 01:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
01:55 - 03:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
04:00 - 05:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
05:50 - 06:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
21:00 - 22:00
LIVING STONE
Στο Δέλτα του Οκαβάνγκο
05:00 - 06:00
LIVING STONE
Στο Δέλτα του Οκαβάνγκο
17:00 - 19:00
BAYERN TV
Λειψία - Μπάγερν
22:00 -