• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΤΡ15 ΟΚΤ
ΤΕ16 ΟΚΤ
ΠΕ17 ΟΚΤ
ΠΑ18 ΟΚΤ
ΣΑ19 ΟΚΤ
ΚΥ20 ΟΚΤ
ΔΕ21 ΟΚΤ
ΤΡ22 ΟΚΤ
loading
06:00 - 09:45
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
16:00 - 17:00
SAILGP
Στιγμιότυπα 2019, Μασσαλία (Μ)
02:15 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 10:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
21:00 - 21:45
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
02:45 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
11:30 - 13:30
EUROLEAGUE
Αρμάνι Μιλάνο - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
13:30 - 15:30
EUROLEAGUE
Ζενίτ - Μπαρτσελόνα (M)
15:30 - 17:30
EUROLEAGUE
Ερυθρός Αστέρας - Φενέρμπαχτσε (M)
17:30 - 19:30
EUROLEAGUE
Ολυμπιακός - Βαλένθια (M)
19:30 - 21:30
EUROLEAGUE
Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι Τελ Αβίβ (M)
23:30 - 01:30
EUROLEAGUE
Χίμκι - Μπασκόνια (M)
12:00 - 14:00
EUROCUP
Βίρτους Μπολόνια - Μακάμπι Ρισόν (M)
14:00 - 16:00
EUROCUP
Παρτίζαν - Τόφας (M)
16:00 - 18:00
EUROCUP
Προμηθέας Πάτρας - Μονακό (M)
23:00 - 01:00
EUROCUP
Ρίτας Βίλνιους - Παρτίζαν (M)
06:00 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:00 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
07:30 - 09:40
GREEN LANTERN
Περιπέτεια επ. φαντασίας
14:10 - 16:00
THE TOURIST
Αστυνομική ταινία δράσης
22:00 - 00:00
55 STEPS
Αληθινή ιστορία
19:25 - 21:00
GRAVITY
Θρίλερ επ. φαντασίας
18:20 - 19:10
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 3
20:05 - 20:55
GOTHAM V
Σειρά δράσης - Επεισόδιο 8
23:15 - 00:25
THE DEUCE III
Κοινωνική - Δραματική σειρά, Επεισ. 6
00:25 - 01:15
DEADLY CLASS
Αστυνομική σειρά μυστηρίου - Επεισ. 9
01:15 - 02:05
GOMORRAH IV
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 7
03:00 - 04:00
THE DEUCE III
Κοινωνική - Δραματική σειρά, Επεισ. 6
08:30 - 09:05
FITNESS TIME
Μειώστε την κυτταρίτιδα
15:20 - 15:50
MARRY ME
Ρομαντική κομεντί - Σειρά - Επεισ. 18
15:50 - 16:30
FITNESS TIME
Μειώστε την κυτταρίτιδα
02:50 - 06:10
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 06:10
06:00 - 06:40
BONES 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 8
06:40 - 07:25
CHICAGO MED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
07:50 - 08:30
STATION 19 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
08:30 - 09:15
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 20
09:15 - 09:40
NEW GIRL
Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
09:40 - 10:00
NEW GIRL
Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
10:50 - 11:35
BONES 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
11:35 - 12:20
CHICAGO MED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
13:05 - 13:50
STATION 19 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
15:30 - 16:15
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 21
16:15 - 16:35
NEW GIRL
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
16:35 - 17:00
NEW GIRL
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
17:00 - 17:45
BONES 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
17:45 - 18:30
CHICAGO MED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 11
20:15 - 21:00
STATION 19 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
01:00 - 01:45
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 21
01:45 - 02:30
BONES 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
02:30 - 03:10
CHICAGO MED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 11
06:45 - 07:35
THE GIFTED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
09:45 - 10:15
FRIENDS 10
Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
11:45 - 12:35
THE GIFTED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
14:45 - 15:05
FRIENDS 10
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
15:05 - 15:30
FRIENDS 10
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
16:15 - 17:00
SUITS 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
20:05 - 20:35
FRIENDS 10
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
20:35 - 21:00
FRIENDS 10
Κωμική Σειρά - Επεισ. 6
21:50 - 22:40
SUITS 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
22:40 - 23:30
THE PASSAGE
Δραματική Σειρά - Επεισ. 8
00:15 - 01:00
SUITS 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
03:15 - 04:00
THE GIFTED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
04:00 - 04:45
9-1-1 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
05:30 - 06:00
FRIENDS 10
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
06:55 - 07:20
MR MAGOO
Παιδική σειρά
08:45 - 09:30
TAFFY
Παιδική σειρά
09:55 - 10:15
MR MAGOO
Παιδική σειρά
12:10 - 12:30
MR MAGOO
Παιδική σειρά
16:15 - 17:00
TAFFY
Παιδική σειρά
19:40 - 20:05
MR MAGOO
Παιδική σειρά
20:50 - 21:10
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
22:20 - 22:40
MR MAGOO
Παιδική σειρά
01:40 - 02:25
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
22:50 - 23:10
LOLIROCK
Παιδική σειρά - Επ. 11
14:30 - 15:00
WINX
Παιδική σειρά
16:00 - 16:30
GORMITI
Παιδική σειρά
19:00 - 19:30
TOP WING
Παιδική σειρά
20:30 - 21:00
GORMITI
Παιδική σειρά
06:15 - 06:40
CAKE BOSS
Φέρετρα, στολές και τούρτα σε φορείο
06:40 - 07:00
CAKE BOSS
Σαπούνι, υπερηχογράφημα και έκπληξη!
09:15 - 09:40
CAKE BOSS
Φέρετρα, στολές και τούρτα σε φορείο
09:40 - 10:00
CAKE BOSS
Σαπούνι, υπερηχογράφημα και έκπληξη!
13:45 - 14:10
CAKE BOSS
Φέρετρα, στολές και τούρτα σε φορείο
14:10 - 14:30
CAKE BOSS
Σαπούνι, υπερηχογράφημα και έκπληξη!
18:15 - 18:40
CAKE BOSS
Ταινία, πίτες και πάρτι!
18:40 - 19:00
CAKE BOSS
Εκκλησία, Καράτια & Πάρτι στην Πισίνα
23:30 - 23:55
CAKE BOSS
Ταινία, πίτες και πάρτι!
23:55 - 00:15
CAKE BOSS
Εκκλησία, Καράτια & Πάρτι στην Πισίνα
19:30 - 20:35
FORMULA E
Μηχανοκίνητα σπορ
19:30 - 20:35
FORMULA E
Μηχανοκίνητα σπορ
22:00 - 22:10
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
01:55 - 02:00
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
07:00 - 09:00
FITNESS
Σώμα και πνεύμα
10:20 - 11:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
13:00 - 13:30
HERBARIUM
Καθημερινή ευεξία
13:30 - 14:00
FOOD NANNY
Αλλάζοντας τη ζωή μας
15:00 - 15:30
FENG SHUI
Αλλάζοντας τη ζωή μας
19:00 - 19:30
PILATES
Σώμα και πνεύμα
20:30 - 21:00
HERBARIUM
Καθημερινή ευεξία
21:00 - 21:30
FENG SHUI
Αλλάζοντας τη ζωή μας
00:00 - 00:30
YOGA
Σώμα και πνεύμα
00:30 - 01:00
MASSAGES
Σώμα και πνεύμα
01:00 - 02:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
06:00 - 07:00
EURO TOP
Μουσικό μαγκαζίνο (Ε)
11:00 - 12:00
US TOP
Μουσικό μαγκαζίνο
17:00 - 19:00
OK
Ψυχαγωγική εκπομπή
19:00 - 19:30
COOL.E.R.
Μουσικό μαγκαζίνο
19:30 - 20:00
COOL.E.R.
Μουσικό μαγκαζίνο
06:00 - 07:00
LOVEMIX
Μουσικό πρόγραμμα
14:00 - 15:00
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
18:30 - 19:30
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
01:00 - 03:00
LATE SHOW
Μουσικό πρόγραμμα
09:00 - 09:30
FRIENDZONE
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 13
09:30 - 10:00
FRIENDZONE
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 18
13:00 - 14:00
SIESTA KEY
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 6
13:00 - 16:15
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
16:25 - 19:00
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
13:00 - 14:00
THRU 2
Προσοχή στο κενό
20:00 - 21:00
THRU 2
Προσοχή στο κενό
21:00 - 22:00
THRU 2
Απαγορεύεται η πρόσβαση
04:00 - 05:00
THRU 2
Προσοχή στο κενό
05:00 - 06:00
THRU 2
Απαγορεύεται η πρόσβαση
19:00 - 21:00
DORTMUND TV
Σλάβια Πράγας - Ντόρτμουντ
21:00 - 00:00
JUVENTUS TV
Γιουβέντους - Λεβερκούζεν
01:45 - 03:45