• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΤΕ19 ΦΕΒ
ΠΕ20 ΦΕΒ
ΠΑ21 ΦΕΒ
ΣΑ22 ΦΕΒ
ΚΥ23 ΦΕΒ
ΔΕ24 ΦΕΒ
ΤΡ25 ΦΕΒ
ΤΕ26 ΦΕΒ
loading
06:00 - 09:30
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
02:45 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 10:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
02:00 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
12:00 - 14:00
EUROLEAGUE
Ζενίτ - Φενέρμπαχτσε (M)
14:00 - 16:00
EUROLEAGUE
Αναντολού Εφές - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
16:00 - 18:00
EUROLEAGUE
Παναθηναϊκός - Ζενίτ (M)
18:00 - 20:00
EUROLEAGUE
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χίμκι (M)
20:00 - 22:00
EUROLEAGUE
Αναντολού Εφές - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
12:00 - 14:00
EUROCUP
Μπρέσια - Προμηθέας Πάτρας (M)
14:00 - 16:00
EUROCUP
Ρίτας Βίλνιους - Ούνιξ Καζάν (M)
16:00 - 18:00
EUROCUP
Ολντενμπουργκ - Βενέτσια (Μ)
18:00 - 20:00
EUROCUP
Προμηθέας Πάτρας - Ολντενμπουργκ (M)
20:00 - 22:00
EUROCUP
Νταρουσάφακα - Παρτίζαν (M)
22:00 - 00:00
EUROCUP
Μπανταλόνα - Τόφας (M)
06:00 - 16:25
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
16:25 - 17:10 L
LIVE NOW
Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ζ)
17:10 - 19:25
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
19:25 - 20:10 L
LIVE NOW
Συνέντευξη Τύπου Αρσεναλ (Ζ)
20:10 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:10 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
15:15 - 17:10
TIME FREAK
Ρομαντική κομεντί
22:00 - 23:40
ΦΙΛΑ ΜΕ!
Ταξίδι στο σινεμά του κόσμου
19:40 - 22:00
SPIDER-MAN 3
Ταινία δράσης - επ. φαντασίας
18:55 - 21:00
GREEN LANTERN
Περιπέτεια επ. φαντασίας
21:00 - 22:00
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 14
22:00 - 23:00
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 15
01:00 - 01:50
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 15
01:50 - 02:40
CASTLE ROCK II
Σειρά μυστηρίου - τρόμου - Επεισόδιο 10
19:05 - 20:00
THE SON II
Σειρά γουέστερν - Επεισόδιο 10
03:40 - 06:15
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 06:15
06:00 - 06:45
BONES 12
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
08:35 - 09:20
SCANDAL 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
10:50 - 11:35
BONES 12
Δραματική Σειρά - Επεισ. 8
15:25 - 16:10
SCANDAL 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
16:55 - 17:45
BONES 12
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
01:25 - 02:10
BONES 12
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
02:55 - 03:40
SCANDAL 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
07:35 - 08:20
SUITS 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
09:45 - 10:10
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 19
10:10 - 10:35
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
11:15 - 12:00
SUITS 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 11
14:55 - 15:20
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
15:20 - 15:45
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
17:10 - 18:00
SUITS 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
20:15 - 20:40
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 23
20:40 - 21:05
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 24
05:15 - 05:35
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 23
05:35 - 06:00
FRIENDS 7
Κωμική Σειρά - Επεισ. 24
06:35 - 07:05
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
07:05 - 07:15
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
07:35 - 08:15
TAFFY
Κινούμενα σχέδια
09:40 - 10:25
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
15:15 - 15:40
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
16:50 - 17:10
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
18:25 - 19:05
TAFFY
Κινούμενα σχέδια
00:40 - 01:20
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
22:50 - 23:10
LOLIROCK 2
Παιδική σειρά - Επ. 34
15:30 - 16:00
WINX
Παιδική σειρά
19:00 - 19:30
TOP WING
Παιδική σειρά
20:30 - 21:00
GORMITI
Παιδική σειρά
06:15 - 06:40
CAKE BOSS
Σνούκι, Σούπερ Αντονι και Πλοίο
09:15 - 09:40
CAKE BOSS
Σνούκι, Σούπερ Αντονι και Πλοίο
13:45 - 14:10
CAKE BOSS
Σνούκι, Σούπερ Αντονι και Πλοίο
18:15 - 18:40
CAKE BOSS
Τρελή Τούρτα Σοκολάτα
18:40 - 19:00
CAKE BOSS
Τοιχογραφίες, σιντριβάνια
23:30 - 23:55
CAKE BOSS
Τρελή Τούρτα Σοκολάτα
23:55 - 00:15
CAKE BOSS
Τοιχογραφίες, σιντριβάνια
07:00 - 08:25
FITNESS
Σώμα και πνεύμα
12:30 - 13:00
HERBARIUM 5
Βότανα από το εξωτερικό
16:50 - 17:20
DREAMCATCHERS 2
Φαγητό, σέρφινγκ, ύπνος, και ξανά...
17:50 - 18:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
22:00 - 22:45
YOGA GIRLS
Αλλάζοντας τη ζωή μας
00:00 - 00:30
YOGA
Σώμα και πνεύμα
00:30 - 01:00
MASSAGES
Σώμα και πνεύμα
01:00 - 02:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
02:00 - 04:00
YOGA
Σώμα και πνεύμα
05:00 - 05:55
YOGA
Σώμα και πνεύμα
06:00 - 07:00
MAD TOP
Μουσικό μαγκαζίνο
11:00 - 12:00
UK TOP
Μουσικό μαγκαζίνο
17:00 - 19:00
OK
Ψυχαγωγική εκπομπή
19:00 - 20:00
COOL.E.R.
Μουσικό μαγκαζίνο
06:00 - 07:00
LOVEMIX
Μουσικό πρόγραμμα
14:00 - 15:00
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
18:30 - 19:30
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
01:00 - 03:00
LATE SHOW
Μουσικό πρόγραμμα
13:00 - 13:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
13:55 - 14:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
14:45 - 14:55
INSIDERS
Ενημερωτικό πρόγραμμα
14:55 - 20:00
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
00:00 - 03:00
BARCA TV
Μπαρτσελόνα - Χετάφε
16:00 - 17:00
ΑΡΗΣ
Σκοτεινές μέρες
22:00 - 23:15
10
Μαγκαζίνο
23:15 - 00:00
ΠΙΚΑΣΟ
Τέχνες & Γράμματα - Επ. 5
02:15 - 03:30
ΑΡΗΣ
Σκοτεινές μέρες