• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΠΕ05 ΔΕΚ
ΠΑ06 ΔΕΚ
ΣΑ07 ΔΕΚ
ΚΥ08 ΔΕΚ
ΔΕ09 ΔΕΚ
ΤΡ10 ΔΕΚ
ΤΕ11 ΔΕΚ
ΠΕ12 ΔΕΚ
loading
06:00 - 09:30
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
17:25 - 19:00
TIMELINE
Πρωτάθλημα Α' Εθνικής 1997/98
01:00 - 03:00
EUROLEAGUE
Αρμάνι Μιλάνο - Ερυθρός Αστέρας (M)
03:00 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 10:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
00:15 - 02:15
EUROLEAGUE
Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια (M)
02:15 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
11:00 - 13:00
EUROLEAGUE
Αναντολού Εφές - Μπάγερν Μονάχου (M)
13:00 - 15:00
EUROLEAGUE
Αλμπα Βερολίνου - Ζαλγκίρις Κάουνας (Μ)
15:00 - 17:00
EUROLEAGUE
Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (M)
17:00 - 19:00
EUROLEAGUE
Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο (M)
19:00 - 21:05
EUROLEAGUE
Παναθηναϊκός - Μπασκόνια (M)
23:00 - 01:00
EUROLEAGUE
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
12:00 - 14:00
EUROCUP
Γαλατασαράι - Μπουντούτσνοστ (M)
14:00 - 16:00
EUROCUP
Γαλατασαράι - Τρέντο (M)
16:00 - 18:00
EUROCUP
Ουλμ - Ανδόρα (M)
18:00 - 20:00
EUROCUP
Μονακό - Προμηθέας Πάτρας (M)
20:00 - 22:00
EUROCUP
Μπρέσια - Νταρουσάφακα (M)
22:00 - 00:00
EUROCUP
Μονακό - Ουλμ (M)
00:00 - 02:00
EUROLEAGUE
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπάγερν Μονάχου (M)
06:00 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:15 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:00 - 23:40 Π
SLEEPER
Θρίλερ μυστηρίου, Πρεμιέρα
11:05 - 12:40
GRAVITY
Θρίλερ επ. φαντασίας
19:55 - 22:00
SIMONE
Κομεντί επ. φαντασίας
00:00 - 01:55
ΚΥΝΗΓΟΣ
Ταινία δράσης - επ. φαντασίας
01:55 - 04:05
ORPHAN
Ταινία τρόμου
19:40 - 20:20
BARRY II
Κωμική - αστυνομική σειρά, Επεισόδιο 7
20:20 - 21:00
BARRY II
Κωμική - αστυνομική σειρά, Επεισόδιο 8
23:00 - 00:00
DEADLY CLASS
Μαραθώνιος 1ου κύκλου - Επεισόδιο 1
00:00 - 00:50
DEADLY CLASS
Μαραθώνιος 1ου κύκλου - Επεισόδιο 2
00:50 - 01:35
DEADLY CLASS
Μαραθώνιος 1ου κύκλου - Επεισόδιο 3
01:35 - 02:20
DEADLY CLASS
Μαραθώνιος 1ου κύκλου - Επεισόδιο 4
02:20 - 03:05
DEADLY CLASS
Μαραθώνιος 1ου κύκλου - Επεισόδιο 5
03:05 - 03:55
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 10
03:55 - 04:55
ABSENTIA II
Σειρά μυστηρίου - Επεισόδιο 2
06:45 - 08:30
MCQUEEN
Ντοκιμαντέρ
18:30 - 20:00
MYSTERY 101
Αστυνομική ταινία μυστηρίου
03:30 - 06:55
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 06:55
06:00 - 06:40
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 21
06:40 - 07:25
CHICAGO MED 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
08:30 - 09:15
SCANDAL 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 17
09:15 - 09:35
NEW GIRL 4
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
09:35 - 10:00
NEW GIRL 4
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
10:45 - 11:30
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 22
11:30 - 12:15
CHICAGO MED 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
15:10 - 15:55
SCANDAL 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
15:55 - 16:20
NEW GIRL 4
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
16:20 - 16:45
NEW GIRL 4
Κωμική Σειρά - Επεισ. 6
16:45 - 17:30
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 23
17:30 - 18:20
CHICAGO MED 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
21:50 - 22:40
GRAND HOTEL
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
22:40 - 23:30
CHICAGO MED 5
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
01:50 - 02:35
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 23
02:35 - 03:20
CHICAGO MED 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
03:20 - 04:05
SCANDAL 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
06:00 - 06:45
ELEMENTARY 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
07:30 - 08:20
SUITS 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
08:20 - 09:10
SUITS 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
09:10 - 09:30
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 9
09:30 - 09:55
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 10
11:30 - 12:15
ELEMENTARY 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
12:55 - 13:45
SUITS 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
13:45 - 14:45
SUITS 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
14:45 - 15:05
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 11
15:05 - 15:30
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 12
16:15 - 17:00
9-1-1 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
18:35 - 19:20
SUITS 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
19:20 - 20:10
SUITS 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
20:10 - 20:35
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 13
20:35 - 21:00
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 14
21:50 - 22:40
9-1-1 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
22:40 - 23:30
ELEMENTARY 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
23:30 - 00:15
11.22.63
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
00:15 - 01:00
9-1-1 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
03:15 - 04:00
ELEMENTARY 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
04:00 - 04:45
9-1-1 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
05:05 - 05:30
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 13
05:30 - 06:00
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 14
07:45 - 07:50
TAFFY
Παιδική σειρά
07:50 - 08:00
TAFFY
Παιδική σειρά
08:00 - 08:10
TAFFY
Παιδική σειρά
08:10 - 08:30
TAFFY
Παιδική σειρά
15:40 - 16:00
TAFFY
Παιδική σειρά
16:55 - 17:40
MR MAGOO
Παιδική σειρά
18:40 - 19:05
TAFFY
Παιδική σειρά
20:55 - 21:20
TAFFY
Παιδική σειρά
00:40 - 01:25
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
04:00 - 04:45
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
22:50 - 23:10
LOLIROCK
Παιδική σειρά - Επ. 10
14:30 - 15:00
WINX
Παιδική σειρά
19:00 - 19:30
TOP WING
Παιδική σειρά
20:30 - 21:00
GORMITI
Παιδική σειρά
21:00 - 21:30
NINJAGO
Παιδική σειρά
21:00 - 21:05
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
02:30 - 02:35
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
07:00 - 09:00
FITNESS
Σώμα και πνεύμα
10:25 - 11:00
YOGA
Σώμα και πνεύμα
19:00 - 19:30
PILATES
Σώμα και πνεύμα
23:00 - 23:30
ECHO-LOGIS 2
Ασυνήθιστες κατασκευές
00:00 - 00:30
YOGA
Σώμα και πνεύμα
00:30 - 01:00
MASSAGES
Σώμα και πνεύμα
01:00 - 02:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
02:00 - 04:00
YOGA
Σώμα και πνεύμα
11:00 - 12:00
SHAZAM TOP
Μουσικό μαγκαζίνο
17:00 - 19:00
OK
Ψυχαγωγική εκπομπή
19:00 - 20:00
COOL.E.R.
Μουσικό μαγκαζίνο
06:00 - 07:00
LOVEMIX
Μουσικό πρόγραμμα
14:00 - 15:00
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
18:30 - 19:30
HIT PARADE
Μουσικό πρόγραμμα
01:00 - 03:00
LATE SHOW
Μουσικό πρόγραμμα
09:00 - 09:30
FRIENDZONE 2
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
09:30 - 10:00
FRIENDZONE 2
Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 7
13:00 - 13:50
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
14:00 - 15:45
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία
15:55 - 20:00
EURONEWS NOW
Διεθνής ειδησεογραφία