• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΤΕ13 ΝΟΕ
ΠΕ14 ΝΟΕ
ΠΑ15 ΝΟΕ
ΣΑ16 ΝΟΕ
ΚΥ17 ΝΟΕ
ΔΕ18 ΝΟΕ
ΤΡ19 ΝΟΕ
ΤΕ20 ΝΟΕ
loading
06:00 - 09:30
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
02:00 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 10:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
23:45 - 00:15
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
00:15 - 02:15
EUROCUP
Μονακό - Προμηθέας Πάτρας (Μ)
02:15 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
11:45 - 13:45
EUROLEAGUE
Φενέρμπαχτσε - Μπάγερν Μονάχου (M)
13:45 - 15:45
EUROLEAGUE
Παναθηναϊκός - Βαλένθια (M)
15:45 - 17:45
EUROLEAGUE
Ολυμπιακός - Αναντολού Εφές (M)
18:45 - 20:45
EUROCUP
Τρέντο - Μπουντούτσνοστ (M)
23:45 - 01:45
EUROCUP
Τσεντεβίτα Ολίμπια - Ούνιξ Καζάν (M)
11:30 - 13:30
EUROCUP
Ουλμ - Ανδόρα (M)
13:30 - 15:30
EUROCUP
Τρέντο - Μπουντούτσνοστ (M)
15:30 - 17:30
EUROCUP
Ναντέρ - Νταρουσάφακα (M)
22:00 - 00:00
EUROCUP
Ναντέρ - Νταρουσάφακα (Μ)
00:00 - 02:00
EUROCUP
Βενέτσια - Λοκομοτίβ Κουμπάν (M)
00:00 - 02:00
EUROCUP
Μπρέσια - Μπανταλόνα (M)
06:00 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:10 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
11:05 - 13:15
BALLOON
Αληθινή ιστορία
22:00 - 23:50
HIGH SOCIETY
Ταξίδι στο σινεμά του κόσμου
15:20 - 17:45
SPIDER-MAN 3
Ταινία δράσης - επ. φαντασίας
22:00 - 00:10
SPIDER-MAN 2
Ταινία δράσης - επ. φαντασίας
19:10 - 21:00
THE TOURIST
Αστυνομική ταινία δράσης
18:35 - 19:45
SUCCESSION II
Κοινωνική - Δραματική σειρά, Επεισ. 8
19:45 - 21:00
CHERNOBYL
Δραματική σειρά - Επεισόδιο 3
21:00 - 22:00
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 7
22:00 - 23:00
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 8
23:00 - 00:10
HIS DARK MATERIALS
Σειρά περιπέτειας - φαντασίας, Επεισ.2
00:10 - 01:15
JETT
Δραματική σειρά - Επεισόδιο 2
01:15 - 02:05
PRODIGAL SON
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 8
11:05 - 12:55
ΘΑΥΜΑ
Οικογενειακή ταινία
15:00 - 15:50
WHISKEY CAVALIER
Κωμική σειρά δράσης - Επεισόδιο 8
19:10 - 20:00
WHISKEY CAVALIER
Κωμική σειρά δράσης - Επεισόδιο 9
03:05 - 06:30
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 06:30
06:00 - 06:45
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
06:45 - 07:35
CHICAGO MED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
08:40 - 09:25
SCANDAL 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
09:25 - 09:50
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 19
09:50 - 10:10
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
11:00 - 11:45
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
11:45 - 12:30
CHICAGO MED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
15:30 - 16:20
SCANDAL 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
16:20 - 16:40
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
16:40 - 17:05
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
17:05 - 17:50
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
17:50 - 18:35
CHICAGO MED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
22:45 - 23:35
THIS IS US 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
01:55 - 02:40
BONES 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
02:40 - 03:25
CHICAGO MED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
06:40 - 07:25
THE GIFTED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
09:35 - 10:00
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
10:00 - 10:20
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
11:50 - 12:35
THE GIFTED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
14:45 - 15:10
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
15:10 - 15:35
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
16:20 - 17:00
ELEMENTARY 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
18:35 - 19:20
SUITS 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
19:20 - 20:10
SUITS 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
20:10 - 20:30
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
20:30 - 20:55
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 6
21:50 - 22:40
ELEMENTARY 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
22:40 - 23:35
SUITS 9
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
00:20 - 01:05
ELEMENTARY 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
03:20 - 04:05
THE GIFTED 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
05:35 - 06:00
FRIENDS 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
07:45 - 08:30
TAFFY
Παιδική σειρά
08:55 - 09:15
MR MAGOO
Παιδική σειρά
11:10 - 11:30
MR MAGOO
Παιδική σειρά
15:40 - 16:00
TAFFY
Παιδική σειρά
19:50 - 20:10
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
21:20 - 21:40
MR MAGOO
Παιδική σειρά
00:40 - 01:25
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
05:55 - 06:20
MR MAGOO
Παιδική σειρά
08:35 - 09:00
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 12
09:00 - 09:25
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 13
14:30 - 15:00
WINX
Παιδική σειρά
19:00 - 19:30
TOP WING
Παιδική σειρά
20:30 - 21:00
GORMITI
Παιδική σειρά
18:40 - 19:00
CAKE BOSS
Αποκλεισμένοι από το χιόνι
23:55 - 00:15
CAKE BOSS
Αποκλεισμένοι από το χιόνι
23:45 - 23:50
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
01:50 - 01:55
ΝΕΑ
Ειδήσεις (Ε)
07:00 - 09:00
FITNESS
Σώμα και πνεύμα
10:25 - 11:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
13:00 - 13:30
HERBARIUM
Καθημερινή ευεξία
13:30 - 14:00
FOOD NANNY
Αλλάζοντας τη ζωή μας
19:00 - 19:30
PILATES
Σώμα και πνεύμα
20:30 - 21:00
HERBARIUM
Καθημερινή ευεξία
00:00 - 00:30
YOGA
Σώμα και πνεύμα
00:30 - 01:00
MASSAGES
Σώμα και πνεύμα
01:00 - 02:00
PILATES
Σώμα και πνεύμα
02:00 - 04:00
YOGA
Σώμα και πνεύμα