• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΚΥ31 ΜΑΪ
ΔΕ01 ΙΟΥ
ΤΡ02 ΙΟΥ
ΤΕ03 ΙΟΥ
ΠΕ04 ΙΟΥ
ΠΑ05 ΙΟΥ
ΣΑ06 ΙΟΥ
ΚΥ07 ΙΟΥ
loading
06:00 - 09:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
09:00 - 09:30
SPORTS ICONS
Μονομαχίες των σταρ του ποδοσφαίρου
09:30 - 10:00
SPORTS ICONS
Στιγμές σε διάσημα γήπεδα ποδοσφαίρου
10:00 - 10:30
SPORTS ICONS
Οι μεγαλύτεροι σύλλογοι όλων των εποχών
10:30 - 11:00
SPORTS ICONS
Οι μεγαλύτεροι σύλλογοι όλων των εποχών
11:00 - 11:30
SPORTS ICONS
Οι μεγαλύτεροι σύλλογοι όλων των εποχών
11:30 - 12:00
SPORTS ICONS
Οι μεγαλύτεροι σύλλογοι όλων των εποχών
12:00 - 12:30
SPORTS ICONS
Οι Dream Team Ολων των Εποχών
12:30 - 13:00
SPORTS ICONS
Οι Dream Team Ολων των Εποχών
13:00 - 13:30
SPORTS ICONS
Οι Dream Team Ολων των Εποχών
13:30 - 14:00
SPORTS ICONS
Οι Dream Team Ολων των Εποχών
14:00 - 14:30
SPORTS ICONS
Μονομαχίες των σταρ του ποδοσφαίρου
14:30 - 15:00
SPORTS ICONS
Στιγμές σε διάσημα γήπεδα ποδοσφαίρου
15:00 - 15:30
SPORTS ICONS
Μονομαχίες των σταρ του ποδοσφαίρου
15:30 - 16:00
SPORTS ICONS
Στιγμές σε διάσημα γήπεδα ποδοσφαίρου
16:00 - 16:30
SPORTS ICONS
Μονομαχίες των σταρ του ποδοσφαίρου
16:30 - 17:00
SPORTS ICONS
Μονομαχίες των σταρ του ποδοσφαίρου
01:45 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 09:45
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
22:00 - 22:30
SPORTS ICONS
Μονομαχίες των σταρ του ποδοσφαίρου
02:00 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
12:15 - 14:15
EUROLEAGUE
Οι καλύτεροι αγώνες της σεζόν 2019/20
14:15 - 16:00
EUROLEAGUE 2019/20
20ή αγωνιστική: Ολυμπιακός - Μπάγερν Μ.
16:00 - 18:00
EUROLEAGUE 2019/20
20ή αγωνιστική: ΠΑΟ - Ζαλγκίρις Κάουνας
18:00 - 20:00
EUROLEAGUE
Οι καλύτεροι αγώνες της σεζόν 2019/20
20:00 - 21:45
EUROLEAGUE 2019/20
21η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Βιλερμπάν
12:00 - 12:30
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
12:30 - 13:00
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
13:00 - 13:30
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
15:00 - 16:30
WIMBLEDON CLASSICS
Τελικός γυναικών: Σ. Γουίλιαμς - Χάλεπ
18:00 - 18:30
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
18:30 - 19:00
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
19:00 - 19:30
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
19:30 - 20:00
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
20:00 - 01:30
WIMBLEDON CLASSICS
Τελικός ανδρών: Τζόκοβιτς - Φέντερερ
06:00 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:00 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
14:50 - 17:00
SPIDER-MAN 2
Ταινία δράσης - επ. φαντασίας
11:35 - 14:00
AQUAMAN
Περιπέτεια φαντασίας
16:40 - 18:25
YAO
Κομεντί
18:25 - 19:20
BLOOM II
Σειρά μυστηρίου - Επεισόδιο 2
19:20 - 21:05
TAMMY
Κωμωδία
06:35 - 08:25
JOHN Q
Αστυνομικό θρίλερ
16:20 - 17:45
UFO
Θρίλερ επ. φαντασίας
21:00 - 22:45
TAG
Κωμωδία - Αληθινή ιστορία
23:45 - 02:05
J. EDGAR
Αληθινή ιστορία
02:05 - 06:30
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 06:30
06:00 - 06:50
CASTLE 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 22
10:55 - 11:35
STUMPTOWN
Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
11:35 - 12:20
CHICAGO MED 5
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
13:05 - 13:30
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
13:30 - 13:50
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
13:50 - 14:15
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 23
14:15 - 14:40
NEW GIRL 2
Κωμική Σειρά - Επεισ. 24
21:00 - 21:50
EMERGENCE
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
21:50 - 22:40
STUMPTOWN
Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
22:40 - 23:30
CHICAGO MED 5
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
23:30 - 00:15
STATION 19 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
02:10 - 02:55
THIS IS US 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 3
21:50 - 22:40
9-1-1 3
Δραματική Σειρά - Επεισ. 17
23:30 - 00:20
MRS. AMERICA
Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
05:35 - 06:00
FRIENDS 4
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
07:15 - 08:00
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
08:45 - 09:30
TAFFY
Κινούμενα σχέδια
14:25 - 14:45
TAFFY
Κινούμενα σχέδια
14:45 - 15:10
MR MAGOO
Κινούμενα σχέδια
17:10 - 17:55
TAFFY
Κινούμενα σχέδια
02:05 - 02:50
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
22:50 - 23:10
LOLIROCK 2
Παιδική σειρά - Επ. 35
14:00 - 14:30
WINX
Παιδική σειρά
20:30 - 21:00
GORMITI
Παιδική σειρά
23:30 - 00:00
ZOEY
Παιδική σειρά
17:30 - 18:00
JUNK GYPSIES
Προσκοπικό Υπνοδωμάτιο
11:20 - 11:45
STREET GENIUS 2
Πυροβολισμοί, Ντους και Ωστικά κύματα
21:00 - 21:50
X-RAY EARTH
Ο Μεγάλος Σεισμός του Σιάτλ
21:50 - 22:35
X-RAY EARTH
Ο Δολοφόνος του Ατλαντικού
22:35 - 23:25
X-RAY EARTH
Ηφαιστειακή Αποκάλυψη
23:25 - 00:15
X-RAY EARTH
Ο Μεγάλος Σεισμός του Σιάτλ
00:15 - 01:00
X-RAY EARTH
Ο Δολοφόνος του Ατλαντικού
01:00 - 01:50
X-RAY EARTH
Ηφαιστειακή Αποκάλυψη
05:05 - 05:30
STREET GENIUS 2
Πυροβολισμοί, Ντους και Ωστικά κύματα
07:45 - 08:05
MAN V. ANIMAL
Επίθεση Μελισσών-Δολοφόνων
09:10 - 09:35
CAKE BOSS
Επιχείρηση τούρτα
13:35 - 14:00
CAKE BOSS
Επιχείρηση τούρτα
18:05 - 18:30
CAKE BOSS
Στριφογυρίσματα και συγκρούσεις
18:30 - 18:50
CAKE BOSS
Από την αγάπη στη διαφωνία
23:20 - 23:45
CAKE BOSS
Στριφογυρίσματα και συγκρούσεις
23:45 - 00:05
CAKE BOSS
Από την αγάπη στη διαφωνία
05:55 - 06:20
CAKE BOSS
Στριφογυρίσματα και συγκρούσεις
11:40 - 12:00
YOGASUTRA
Διεγείροντας τον θυρεοειδή αδένα
12:00 - 12:30
URBAN NATURES
Οι αμπελώνες της Μονμάρτης