• Σύνδεση
Διάταξη Προβολής:
Οριζόντια Διάταξη
Κατακόρυφη Διάταξη
Διάταξη Λίστας
Full Screen
Info
Αναζήτηση
L = Live
(Z) = Ζωντανό
(Ε) = Επανάληψη
(Μ) = Μαγνητοσκόπηση
Π = Πρεμιέρα
ΤΕ19 ΙΟΥ
ΠΕ20 ΙΟΥ
ΠΑ21 ΙΟΥ
ΣΑ22 ΙΟΥ
ΚΥ23 ΙΟΥ
ΔΕ24 ΙΟΥ
ΤΡ25 ΙΟΥ
ΤΕ26 ΙΟΥ
loading
06:00 - 10:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
16:30 - 17:00
DEUCE
Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Μ)
03:05 - 06:00
Νovasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00 - 10:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
02:00 - 06:00
Νovasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
12:00 - 13:45
EUROLEAGUE
Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός (M)
13:45 - 15:45
EUROLEAGUE
Παναθηναϊκός - Xίμκι (M)
15:45 - 17:45
EUROLEAGUE
Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές (M)
17:45 - 19:45
EUROLEAGUE
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης (M)
19:45 - 20:45
SAILGP
Στιγμιότυπα 2019, Σαν Φρανσίσκο (Μ)
20:45 - 22:45
EUROLEAGUE
Γκραν Κανάρια - Παναθηναϊκός (M)
22:45 - 00:45
EUROLEAGUE
Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (M)
06:00 - 22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:10 - 06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
11:45 - 13:45
VENOM
Ταινία δράσης - επ. φαντασίας
00:00 - 01:40
UNSANE
Θρίλερ μυστηρίου
20:10 - 21:00
BLINDSPOT IV
Αστυνομική σειρά - Eπεισόδιο 3
21:00 - 22:00
BLOOM
Σειρά μυστηρίου - Επεισόδιο 3
22:00 - 23:00
L.A.'S FINEST
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 12
23:00 - 00:00
L.A.'S FINEST
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 13
00:00 - 01:05
THE DEUCE II
Κοινωνική σειρά - Επεισόδιο 6
01:05 - 01:55
THE SON II
Σειρά γουέστερν - Επεισόδιο 2
03:00 - 03:50
L.A.'S FINEST
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 12
03:50 - 04:45
L.A.'S FINEST
Αστυνομική σειρά - Επεισόδιο 13
10:15 - 11:50
LOVE LOCKS
Ρομαντική κομεντί
02:35 - 06:50
NovalifεHD
Ξανά κοντά σας στις 06:50
06:00 - 22:00
NovaRockHD
Ξανά κοντά σας στις 22:00
23:40 - 02:00
THE ROSE
Μουσική ταινία
02:00 - 06:00
NovaRockHD
Ξανά κοντά σας στις 22:00
07:25 - 07:45
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 13
07:45 - 08:05
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 14
08:05 - 08:50
CHICAGO MED 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
08:50 - 09:35
SCANDAL 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
11:05 - 11:50
BONES 10
Δραματική Σειρά - Επεισ. 21
11:50 - 12:35
BONES 10
Δραματική Σειρά - Επεισ. 22
12:35 - 12:55
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 15
12:55 - 13:20
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 16
13:20 - 14:00
CHICAGO MED 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 17
14:00 - 14:45
STATION 19 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
15:40 - 16:25
SCANDAL 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
17:10 - 18:00
BONES 11
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
18:00 - 18:45
BONES 11
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
19:25 - 19:50
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 17
19:50 - 20:15
NEW GIRL 6
Κωμική Σειρά - Επεισ. 18
20:15 - 21:00
CHICAGO MED 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
21:00 - 21:50
STATION 19 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 11
23:25 - 00:10
CHICAGO MED 4
Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
00:10 - 00:55
STATION 19 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 11
01:40 - 02:20
BONES 11
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
02:20 - 03:05
BONES 11
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
04:30 - 05:10
SCANDAL 7
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
06:45 - 07:30
ELEMENTARY 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
07:30 - 07:55
GHOSTED
Κωμική Σειρά - Επεισ. 7
08:15 - 09:00
SUITS 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
09:45 - 10:10
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
10:10 - 10:30
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
10:30 - 11:15
CHICAGO P.D.
Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
11:15 - 11:35
GHOSTED
Κωμική Σειρά - Επεισ. 8
11:55 - 12:40
ELEMENTARY 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
12:40 - 13:25
THE GIFTED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 1
13:25 - 14:10
SUITS 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
14:55 - 15:15
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
15:15 - 15:40
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 6
15:40 - 16:25
CHICAGO P.D.
Δραματική Σειρά - Επεισ. 14
16:25 - 17:10
9-1-1
Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
17:10 - 17:30
GHOSTED
Κωμική Σειρά - Επεισ. 9
17:55 - 18:40
THE GIFTED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
18:40 - 19:25
SUITS 8
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
20:10 - 20:35
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 7
20:35 - 21:00
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 8
21:00 - 21:50
CHICAGO P.D.
Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
23:20 - 00:15
DEEP STATE 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
01:00 - 01:45
CHICAGO P.D.
Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
01:45 - 02:35
OUTCAST 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
02:35 - 03:15
THE GIFTED
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
03:15 - 04:00
ELEMENTARY 6
Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
04:40 - 05:35
OUTCAST 2
Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
05:35 - 06:00
FRIENDS 3
Κωμική Σειρά - Επεισ. 7
06:30 - 06:55
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
07:40 - 08:00
TAFFY
Παιδική σειρά
09:55 - 10:15
TAFFY
Παιδική σειρά
10:15 - 10:40
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
12:10 - 12:30
TAFFY
Παιδική σειρά
12:30 - 12:55
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
15:10 - 15:30
TAFFY
Παιδική σειρά
17:35 - 18:00
TAFFY
Παιδική σειρά
20:05 - 20:25
TAFFY
Παιδική σειρά
22:20 - 22:40
TAFFY
Παιδική σειρά
22:40 - 23:05
ODDBODS
Κινούμενα σχέδια
01:20 - 01:40
BUNNICULA
Κινούμενα σχέδια
05:00 - 05:25
ODDBODS
Κινούμενα σχέδια
06:00 - 06:25
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 10
06:25 - 06:50
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 12
06:50 - 07:15
ΤΖΕΣΙ
Κωμική σειρά - Επ. 13
22:50 - 23:10
LOLIROCK
Παιδική σειρά - Επ. 43
14:30 - 15:00
WINX
Παιδική σειρά
14:40 - 15:35
THE ZOO
Μικρά Κουνέλια, Μεγάλος Κόσμος
21:50 - 22:35
EXPLORER 3
Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες
00:55 - 01:45
EXPLORER 3
Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες
06:15 - 06:40
CAKE BOSS
Από την οργή στο γέλιο
09:15 - 09:40
CAKE BOSS
Από την οργή στο γέλιο
13:45 - 14:10
CAKE BOSS
Από την οργή στο γέλιο
18:15 - 18:40
CAKE BOSS
Ασχημα πόδια και μια γιορτή
18:40 - 19:00
CAKE BOSS
Τούρτα-γερανός και κουταβίσια αγάπη
23:30 - 23:55
CAKE BOSS
Ασχημα πόδια και μια γιορτή
23:55 - 00:15
CAKE BOSS
Τούρτα-γερανός και κουταβίσια αγάπη
09:30 - 10:00
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
21:05 - 21:30
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
02:30 - 03:00
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
09:30 - 10:00
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
21:05 - 21:30
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
02:30 - 03:00
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
13:30 - 14:00
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)
18:00 - 18:30
FORMULA E
Βέρνη, Ελβετία - Προεπισκόπηση (Ε)